До шкільної їдальні завезли апельсини, мандарини і банани.Апельсини становили 3/5 всіх фруктів,

мандарини — 9/17 остачі, а банани — решту 16 кг. Скільки всього кілограмів фруктівзавезли в їдальню?

Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенова Айдана.
Апельсины - 3/5
Осталось
1-3/5 = 2/5 фруктов
Мандарины  2/5* (9/17) = 18/85
Осталось на бананы
2/5 - 18/85 = 16/85
 Бананов 16 кг = 16/85 от всех фруктов.
Всего было -   16 кг /(16/85) = 85 кг
ОТВЕТ: Всего фруктов 85 кг.
Дополнительно: Апельсинов - 51 кг, мандаринов 18 кг и бананов 16 кг.