7. (2 б) До магазину завезли яблука, груші та апельсини. Яблука становили 40% всіх фруктів, груші

- 34%, а апельсини | решту 78 кг. Скільки кілограмів фруктів було завезено до

Ответы на вопрос

Отвечает Нерода Арина.

Відповідь:

40%+34%=74%-груши и яблоки

100%-74%=26%-апельсини

78/48%=162,5 кг- всього було

162,5*40%=65 кг- яблука

162.5-65-78=19.5 кг- груш

Покрокове пояснення: