Допоможіть, будь ласка, даю 40 балів❤️ До магазину завезли 350 кг фруктів. Апельсини становили

32% всіх фруктів, банани - 26%, а мандарини - решту. Скільки кілограмів мандарин завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Подковырова Полина.

Ответ:

завезли 350кг .ф

Апельсин 32%

банан26%

мандарин ?

350+32=382

382-26=354

382-354=2

ответ 2 кг мандарина завезли до магазина