6. Ігор і Олег купили однакові тістечка та заплатили за них 112 грн. Скільки має заплатити кожний

хлопчик, якщо Ігор узяв 5 тістечок, а Олег - 2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юля.

Ответ:

1) 5+2=7 (усього купили тістечок)

2) 112÷7=16 (ціна за 1 тістечко)

3) 16×5=80 (заплатив Ігор)

4) 16×2=32 (заплатив Олег)

Отвечает Бунядов Али.

Ответ:

80 грн, 32 грн.

Пошаговое объяснение:

Всього: 112 грн

Ігор - 5 т.

Олег - 2 т.

Всього т.: 5+2=7 т.

112÷7=16 грн - за одне.

Ігор = 5×16=80 грн

Олег = 2×16=32 грн