До магазину завезли яблука,груші та апельсини. Яблука становили 40% всіх фруктів, груші-34%,а

апельсини-решту78кг Скільки. Кілограм фруктів було завезено до магазину​

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсанова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

34% = 34 : 100 = 0,32

Все фрукты = х кг

Яблоки = 0,4х кг

Груши = 0,34х кг

Апельсины = 78 кг

0,4х + 0,34х + 78 = х

0,74х + 78 = х

0,74х - х = -78

-0,26х = -78

х = -78 : (-0,26)

х = 300

Все фрукты (х) = 300 кг

Яблоки (0,4х) = 0,4 * 300 = 120 кг

Груши (0,34х) = 0,34 * 300 = 102 кг

Апельсины = 78 кг

120 + 102 + 78 = 300