До магазину завезли яблука, груші та апельсини. Яблука становлять 40% усіх фруктів, груші-34%, а

апельсини-решту 78 кг. Скільки кілограм фруктів завезено до магазину? срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Максим.

Ответ:

300кг

Пошаговое объяснение:

1) 34+40=74%(яблока и груші)

2) 100-74=26% ( апельсини )

3) 78÷26=3кг (1% від усього)

4) 3•100=300кг ( фруктів