Варіант 1. 1. Знайдіть середнє арифметичне чисел 36,2; 38,6; 37; 39,3 2. У табуні 300 коней, з них

36% становлять вороні. Скільки вороних коней у табуні? 3. У будинку 51 двокімнатна квартира, що становить 17% усіх квартир. Скільки квартир у будинку? 4. Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 58,4 км/год і 4 год зі швидкістю 61,2 км/год. Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху. 5. До їдальні завезли 150 кг овочів. Капуста становить 48% усіх овочів, морква – 24%, а картопля – решту. Скільки кілограмів картоплі завезли до їдальні? 6. За перший місяць відремонтували 65% дороги, за другий – 6 Варіант 1. 1. Знайдіть середнє арифметичне чисел 36,2; 38,6; 37; 39,3 2. У табуні 300 коней, з них 36% становлять вороні. Скільки вороних коней у табуні? 3. У будинку 51 двокімнатна квартира, що становить 17% усіх квартир. Скільки квартир у будинку? 4. Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 58,4 км/год і 4 год зі швидкістю 61,2 км/год. Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху. 5. До їдальні завезли 150 кг овочів. Капуста становить 48% усіх овочів, морква – 24%, а картопля – решту. Скільки кілограмів картоплі завезли до їдальні? 6. За перший місяць відремонтували 65% дороги, за другий – 60% остачі, а за третій – решту 28 км. Скільки кілометрів дороги відремонтували за три місяці?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Лёша.

Відповідь:

1. (36,2++38,6+37+39,3)/4=37,775

2.300*36/100=108 вороних коней у табуні

3. 51*100/17=300 квартир у будинку

4. 3*58,4=175,2 (км) проїхав спочатку

4*61,2=244,8 (км) проїхав потім

3+4=7 (год) був у дорозі

420:7=60 (км/год) середня швидкість автомобіля

5.100-(48+24)=28 % картоплі

150*28/100=42 (кг) картоплі

6. 100-65=35 % залишилось відремонтувати І-го місяця

35*0,6=21 % відремонтували ІІ-го місяця

35-21=14 % -відремонтували за ІІІ місяць, що відповідає 28 км

28:0,14=200 км потрібно було відремонтувати всього дороги.

Покрокове пояснення:

очікую оцінку, подяку і відзнаку "найкраща відповідь"