Варiант 2 1. Знайдіть середнє арифметичне чисел 53,6; 31,8; 42,4; 21.2°. Парк займає площу, що

дорівнює 42 га. Озеро займає 24% цієї площі. Знайдіть площу озера.3°. За першу годину автомобіль подолав відстань 72 км, що становить 18% довжини шляху, якиййому треба подолати. Знайдіть загальний шлях, який треба подолати автомобілю.4*, Черепаха повзе 3 год зі швидкість 15,3 км/год і 2 год зі швидкістю 12,4 км/год. Знайдітьсередню швидкість черепахи на всьому шляху.5*. Три насоси наповнили водою басейн об'ємом 320 м?. Перший насос наповнив басейн на 20%,що становить 32% об'єму води, яку перекачав третій насос.6**. За перший день турист проїхав 20% усього шляху, за другий 60% остачі, а за третійрешту 48 км. Знайдіть довжину шляху, який подолав турист за три дні.Дайте ответы к 18:00​

Ответы на вопрос

Отвечает Узлов Алёша.

100% -20% =80% - третий день, что составляет 48 кмОтвет:

Пошаговое объяснение:

1) (53,6 + 31,8 +42,4 + 21) : 4= 37,2

2) 42 *0,24= 10,08 га площа озера

3) 72 км - 18 %

    х км - 100%

х= 72*100% : 18%

х=400 км загальний шлях, який треба подолати автомобілю.

4) 15,3 * 3= 45,9 км

    12,4 * 2 = 24,8 км

   (45,9 +24,8) : 5= 14,14 км/год середня швидкість черепахи на всьому шляху

5)

320*0,2=64 м3 перекачав перший насос

64 м3- 32%

х м3  - 100%

х= 64 * 100% : 32%

х= 200 м3 перекачав другий насос

320-64 - 200= 56 м3 перекачалв третій насос

6)

100% - 20 % = 80% залишилось проїхати

80% * 60% : 100%= 48 % проїхав за другий день

100%-20%-48%= 32 % залишилось на третій день і це складає 48 км

48 км - 32 %

х  км - 100%

х= 48 * 100% : 32%

х= 150 км подолав турист за три дні.