Три насоси наповнили водою басейн обʼємом 320 кубічних метрів Перший насос заповнив басейн на 30

%, що становить 80 % обʼєму води, яку перекачав другий насос. Знайдіть обʼєм води, яку перекачав третій насос.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Даниил.

Ответ:

104 м³ перекачал третий насос

Пошаговое объяснение:

1) 320:100=3,2 м³ равен 1%

2) 3,2*30=96 м³ заполнил первый насос

3) 96:80*100=120 м³ перекачал второй насос

4) 320-120-96=104 м³ перекачал третий насос