Спрости вираз 16ј+4ј - 10ј


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Анжелика.

Для спрощення цього виразу потрібно спочатку зібрати разом всі однакові члени змінної j.

16j + 4j - 10j = (16 + 4 - 10)j

Далі виконуємо арифметичні операції всередині дужок:

(16 + 4 - 10)j = 10j

Отже, спрощений вираз дорівнює 10j.