Пж поможіть пжпжпжпжпжпж прошу пж срочно даю 50 балов1. Знайти: а) 12% від 500; б) 24% від 8,5.

2. У табуні було 300 коней, з них 36% становили вороні. Скільки воро­них коней було в табуні?3.  В їдальню завезли 160 кг овочів. Капуста становила 45% усіх овочів, морква – 25%, а картопля – решту. Скільки кілограмів картоплі за­везли в їдальню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Комсулева Лена.

Ответ:

1. 500-12%=60

8,5-24%≈2,04

2. 300-36%=108

108 вороних коней у табуні

3. 45%+25%=70%

100%-70%=30%

160-30%=48