1)Знайдіть середнє арефметичне чисел 2; 3; 4,6. 2)У табуні було 300 коней з них 36% становили

вороні .скільки вороних коней було в табуні ? 3)У 5-Б класі хлопчики становлять 52%.Скільки відсотків становлять дівчатка цього класу 4)велосипедист їхав 3 год зі щвидкістю 18км/год і 5 год зі швидкістю 16км/год .Знайдіть середню швидкість велосипедиста на всьому шляху. 5)За три дні було прокладено 990 м шляхопроводу.За перший день було прокладено 40% шляхопроводу , а за другий — 35% решти . Скільки метрів шляхопроводу проклали за третій день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ярик.

1) Знайдіть середнє арефметічне цифр 2, 3, 4,6.

(2 + 3 + 4 + 6) / 4 = 15/4 = 3,75

2) В табуні було 300 коней з них 36% становили вороні .Скільки вороних коней було в табуні?

300 * 36/100 = 108

3) В 5-Б класі хлопчики складають 52% .Скільки відсотків складають дівчинки цього класу

100% - 52% = 48%

4) велосипедист їхав 3 години зі швидкістю 18 км / год і 5 год зі швидкістю 16 км / год.Знайдіть середню швидкість велосипедиста на всьому шляху.

(18 * 3 + 16 * 5) / (3 + 5) = 16,75 (км / год)

5) За три дні було прокладено 990 м шляхопроводу. За перший день був прокладений 40% шляхопроводу, а за другий - 35% інших. Скільки метрів шляхопроводу проклали за третій день?

990 - 990 * 0,40 - (990 - 990 * 0,40) * 0,35 = розрахуй на калькуляторі.