За два дні було прокладено кабель.за перший день проклали 68% каблю,а за другий день на 115,2 м

менше ніж за перший. скільки метрів було прокладено за два дні?скільки метрів кабелю проклали за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина Дарья.

прокладено кабелю за 2 дні- х м

прокладено за перший день 0,68х

прокладено за другий день 0,68х-115,2

складемо рівняння

0,68х+0,68х-115,2=х

1,36х-115,2=х

115,2=1,36х-х

115,2=0,36х

х=115,2:0,36

х=320 м прокладено за 2 дня

320*0,68=217,6 м прокладено за перший день