Терміново!!!! До магазину завезли 420 кг фруктів. Банани становлять 15% від усіх фруктів,

апельсини 25% маси всіх фруктів. Скільки кілограм яблук завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Захар.

Ответ:

252 кг

Пошаговое объяснение:

Банани 420*15%=63 кг

Апельсини 420*25%=105 кг

Яблука 420-63-105=252 кг