До шкільної їдальні завезли апельсини , мандарини і банани . Апельсини становили 7/11 всіх фруктів

, мандарини 9/17 оста і , а банани решту 32 кг. Скільки всього кілограмів фруктів завезли до їдальні ?

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Все фрукты примем за единицу (целое).

1) 1 - 7/11 = 11/11 - 7/11 = 4/11 - оставшиеся фрукты;

2) 9/17 · 4/11 = 36/187 - мандарины;

3) 4/11 - 36/187 = 68/187 - 36/187 = 32/187 - часть фруктов, равная 32 кг;

4) Находим целое по его части:

32 : 32/187 = 32 · 187/32 = 187 (кг) - все фрукты.

Вiдповiдь: 187 кг.

Проверка:

1) 7/11 · 187 = 187 : 11 · 7 = 119 кг - апельсины;

2) 9/17 · (187 - 119) = 9/17 · 68 = 68 : 17 · 9 = 36 кг - мандарины;

3) 119 + 36 + 32 = 187 кг - все фрукты.

Отвечает Zhabay Zhanbota.

Ответ:187кг

Пошаговое объяснение:

1) 1 - 7/11 = 11/11 - 7/11 = 4/11

2) 9/17 · 4/11 = 36/187

3) 4/11 - 36/187 = 68/187 - 36/187 = 32/187

4) 32 : 32/187 = 32 · 187/32 = 187(кг)