2) Скільки метрів тканини 18. У продуктовий магазин завезли 15 ящиків бананів, 10 ящиків пер- сиків

та 8 ящиків ківі. Усі ящики однакової маси. Усього до магазину завезли 231 кг фруктів. 1) Скільки кілограмів фруктів у кожному ящику? 2) Скільки всього кілограмів персиків завезли до мага- зину? 3) Скільки всього кілограмів ківі завезли до магазину? 4) На скільки більше кілограмів бананів, аніж ківі, завезли в магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богачук Татьяна.

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 10 + 8 = 33 (ящика) - с фруктами привезли всего

2) 231 : 33 = 7 (кг) - фруктов в каждом ящике

3) 10 * 7 = 70 (кг) - персиков привезли в магазин

4) 8 * 7 = 56 (кг) - киви привезли в магазин

5) 15 * 7 = 105 (кг) - бананов привезли в магазин

6) 105 - 56 = 49 (кг) - больше привезли бананов чем персиков

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) 1)15+10+8=33 2) 231:33=7(кг)

2) 10•7=70

3) 8•7=56

4) 1)15•7=105 2)105-56=49