ДО МАГАЗИНУ ПРИВЕЗЛИ ПО 5 ЯЩИКІВ МАНДАРИНІВ, АПЕЛЬСИНІВ І БАНАНІВ. В ОДНОМУ ЯЩИКУ МІСТИТЬСЯ АБО

12,4 КГ МАНДАРИНІВ,АБО 14,6 КГ БАНАНІВ,АБО 17,3 КГ АПЕЛЬСИНІВ.ЗА ДЕНЬ ПРОДАЛИ ПО 3,5 ЯЩИКИ МАНДАРИНІВ І АПЕЛЬСИНІВ ТА 3 ЯЩИКИ БАНАНІВ.СКІЛЬКИ КІЛОГРАМІВ ФРУКТІВ ПРИВЕЗЛИ ДО МАГАЗИНУ? ПРОДАЛИ? ЗАЛИШИЛОСЯ? БУДЬ ЛАСКА ОБОВ'ЯЗКОВО З УМОВОЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.
Привезли:
1 ящ. манд. - 12,4 кг, 5 ящ. - ? кг
1 ящ. бан. - 14,6 кг, 5 ящ. - ? кг
1 ящ. ап. - 17,3 кг, 5 ящ. - ? кг
Продали :
3,5 ящ. манд. - ? кг,
3,5 ящ. ап. - ? кг
3 ящ. бан. - ? кг
Осталось - ? кг

1)   5*(12,4+14,6+17,3)=221,5(кг) - привезли всего
2)   3,5*(12,4+17,3)=103,95(кг) - продали мандаринов и апельсинов
3)   14,6*3=43,8(кг) - продали бананов
4)   103,95+43,8=147,75(кг) - продали всего
5)   221,5 - 147,75=73,75(кг) - осталось