У дитячій санаторій привезли апельсини, мандарина та яблука. Апельсини становили 7/18 усіх фруктів

, мандарин - 5/12 яблука решту 28 кг. Скільки кілограм фруктів привезли до санаторію​

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

144 кг

Пошаговое объяснение:

1) 7/18 + 5/12 = 14/36 + 15/36 = 29/36 — апельсины и мандарины вместе;

2) 36/36 (всего фруктов) - 29/36 = 7/36 = 28 (кг)

3) 28/7*36 = 144 (кг)