Лимони становили 25 % усіх фруктів, що завезли до санаторію, апельсини - 11/18 залишку, а мандарини

– решту 112кг. Скільки всього кілограмів фруктів завезли до санаторію?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

Ответ: 806,4 кг фруктів завезли до санаторію

Пошаговое объяснение:

25%= 1/4

1/4+11/18=(9+22)/36= 31/36 завезли лимон и апельсин

1-31/36=36/36-31/36=5/36  завезли мандарин

112: 5/36=112*36:5= 806,4 кг фруктів завезли до санаторію