До санаторію завезли апельсини,мандарини та лимони.Апельсинів завезли 90кг,що становило 3/10 усіх

фруктів.Скільки кілограм лимонів завезли до санаторію,якщо мандарини становили 8/15 усіх фруктів? Помогите решить цю задачу пажалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаева Наргиза.

Ответ:

50 кг

Пошаговое объяснение:

Апельсинів 9/30, мандаринів 16/30 (знаходимо спільний знаменник)

1/30 = 90/9 = 10кг (вага однієї частини фруктів)

9/30 + 16/30 = 25/30 (мандарини і апельсини од усіх фруктів)

30/30 - 25/30 = 5/30 (лимонів од усіх фруктів)

5*10 = 50кг (лимонів)