1. Знайдіть середнє арифметичне чисел: 23,4; 18,7; 19,6 і 20,8. 2. Велосипедист їхав 2 год зі

швидкістю 18 км/год і 3 год зі швидкістю 16 км/год. Знайдіть середню швидкість велосипедиста протягом усього шляху. 3. Середнє арифметичне чисел 3,7 і х дорівнює 2,15. Знайдіть число х. 4. Автомобіль проїхав першу частину шляху за 2,6 год зі швидкістю 78 км/год, а другу частину - за 3,9 год. З якою швидкістю автомобіль проїхав другу частину шляху, якщо середня швидкість протягом усього часу руху становила 70,2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Туранова Лиза.

Ответ:

1.  20,625 среднее арифметическое

2. 16,8 км/час средняя скорость

3.  х = 0,6

4.  65 км/час скорость на втором участке пути

Пошаговое объяснение:

1.  (23,4 + 18,7 + 19,6 + 20,8)/4 = 82,5/4 = 20,625

2. 1. 18 * 2 = 36 (км) - первый участок пути

   2. 16 * 3 = 48 (км) - второй участок пути

   3. 2 + 3 = 5 (ч) - общее время в пути

Составим уравнение:

(36 + 48)/5 = 84/5 = 16,8 км/час средняя скорость

3. (3,7 + х)/2 = 2,15

   х = 2,15 * 2 - 3,7

   х = 4,3 - 3,7

   х = 0,6

   Проверим: (3,7 + 0,6)/2 = 4,3/2 = 2,15

4.  Пусть скорость на втором участке пути = х км/час. Тогда:

   1. 78 * 2,6 = 202,8 (км) - первый участок пути

   2. х * 3,9 = 3,9х (км) - второй участок пути

   3. 202,8 + 3,9х (км) - весь путь автомобиля

   4. 2,6 + 3,9 = 6,5 (ч) - время в пути

Составим уравнение:

    (202,8 + 3,9х)/6,5 = 70,2

    3,9х = 70,2 * 6,5 - 202,8

    3,9х =  456,3 - 202,8

    3,9х = 253,5

    х = 253,5/3,9

    х = 65 км/час скорость на втором участке пути