Автомобіль їхав 3,4 год по шосе зі швидкістю 90 км за год і 1,6 год по грунтовій дорозі. З якою

швидкістю їхав автомобіль по грунтовій дорозі , якщо середня арифметична швидкість на всьому шляху становила 75,6 год?Автомобіль їхав 3,4 год по шосе зі швидкістю 90 км за год і 1,6 год по грунтовій дорозі. З якою швидкістю їхав автомобіль по грунтовій дорозі , якщо середня арифметична швидкість на всьому шляху становила 75,6 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

45 км/ч скоость автомобиля по грунтовой дороге

Пошаговое объяснение:

1) 3,4+1,6=5 часов занял весь путь

2) 75,6*5=378 км всего проехал автомобиль

3) 3,4*90=306 км проехал автомобиль по шоссе

4) 378-306=72 км проехал автомобиль по грунтовой дороге

5) 72:1,6=45 км/ч скоость автомобиля по грунтовой дороге