Помогите плиз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За допомогою рівнянь і таблиці 1) Пішохід йшов по шосе

зі швидкістю 4,6 км/год, а по грунтовій дорозі - зі швидкістю 2,8 км/год. Усього він пройшов 7,48 км. Скільки часу йшов пішохід по шосе і скільки по грунтовій дорозі, якщо по грунтовій дорозі він йшов на 1,5 год більше, ніж по шосе? 2) Олена долає пішки відстань між селами за 2,4 год, а Аліна - за 3 год. Знайди швидкість кожної дівчини, якщо швидкість Олени на 1 км/год більша, ніж швидкість Аліни.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёва Марьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Нехай по шосе пішоход йшов - х год, тоді відстань він пройшов - 4,6х км, а по грунтовій дорозі (х+1,5)год і пройшов відстань - 2,8(х+1,5) км Складемо рівняння:

4,6х + 2,8(х+1,5) = 7,48

4,6х+ 2,8х +4,2 = 7,48

7,4х=  3,28

х= 0,443 год стільки часу пішоход йшов по шосе

х+1,5= 0,443+1,5= 1,943 год стільки часу йшов по грунтовій дорозі

2) Нехай швидкість Аліни - х км/год, тоді швидкість Олени (х+1) км/год,  відстань  яку пройшда Олена 2,4(х+1) км, а Аліна - 3х км

3х= 2,4(х+1)

3х= 2,4х+2,4

0,6х= 2,4

х= 4 км/год швидкість Аліни

х+1= 4+1= 5 км /год швидкість Олени