1. Знайти середнє арифметичне чисел: 3,9; 6; 9,18; і 15,8 2. Поїзд їхав 4 год зі швидкістю 64

км/год і 5 год зі швидкістю 53,2 км/год. Знайти середню швидкість поїзда протягом всього шляху.3. Середнє арифметичне чисел 7,8 і х дорівнює 7,2. Знайти число х.4. Автомобіль їхав 3,4 год по шосе зі швидкістю 90 км/год і 1,6 год по грунтовій дорозі. З якою швидкістю їхав автомобіль по грунтовій дорозі, якщо середня швидкість протягом усього часу становила 75,6 км/год?дам 20 балов розвяжите все 4 задачи плис​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Иван.

Ответ:

1.8,72

2.

1)64×4=256(км)-за 4 години;

2)53,2×5=266(км)-за 5 годин;

3)256+266=522(км)-весь шлях;

4)4+5=9(год)-весь час;

5)522:9=58(км/год)-середня швидкість

3.

(7,8+х):2=7,2

7,8+х=7,2×2

7,8+х=14,4

х=14,4-7,8

х=6,6

4.

1)3,4+1,6=5(год)-весь час;

2)75,6×5=378(км)-весь шлях;

3)90×3,4=306(км)-шлях по шосе;

4)378-306=72(км)-шлях по грунтовій дорозі;

5)72:1,6=45(км/год)-швидкість по грунтовій дорозі.

Пошаговое объяснение:

5 клас Мерзляк?