1. Знайдіть значення виразу: (4,4 – 0,63 : 1,8)*0,8 2. Автомобіль їхав 0,9 год по асфальтованій

дорозі і 0,6 год по грунтовій, проїхавши всього 93,6 км. З якою швидкістю рухався автомобіль по асфальтованій дорозі, якщо по грунтовій він їхав зі швидкістю 48 км/год. 3. Розв’яжіть рівняння: 3,23х +0,97х +0,74= 2. 4. Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3,2 см, що становить 8/25 його довжини, а висота становить 54% довжини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда. 5. Виконайте дії: 50 : (14 8/ 23 + 5 15/23) – ( 6 1/5 – 2 3/5) : 9. 6. Середнє арифметичне шести чисел дорівнює 2,8, а середнє арифметичне чотирьох інших чисел – 1,3. Знайдіть середнє арифметичне цих десяти чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Кирилл.

1. 1) 0,63:1,8=0,35

2)4,4-0,35=4,05

3) 4,05*0,8=3,24

2.

1) 0,6*48=28,8(км) - по грунтовій

2)93,6-28,8=64,8(км) - по асфальтованій

3) 64,8:0,9=72 (км/год)

Відповідь - 72 км/год.

3.  3,23х +0,97х +0,74= 2.

4,2х+0,74=2

4,2х=2-0,74

4,2х=1,26

х=1,26:4,2

х=0,3

4. 1) 3,2:8*25=10 (см) - довжина паралелепіпеда

2) 0,54*10=5,4 (см) - висота паралелепіпеда

3) 3,2*10*5,4=172,8 (см³) - об'єм парлелепіпеда

5. 50 : (14 8/ 23 + 5 15/23) – ( 6 1/5 – 2 3/5) : 9.

1)14 8/ 23 + 5 15/23=19 23/23=20

2)6 1/5 – 2 3/5=3,6

3)3,6:9= 0,4

4)50:0,4=125

6. 1)2,8*6=16,8 - сума шести чисел

2)1,3*4=5,2- сума чотирьох чисел

3)(16,8+5,2):10=2,2 -середнєарифметичне 10 чисел.