Автомобіль проїхав першу частину шляху за 1,8год зі швидкістю 68км/год, а другу частину - за

2,2год. Який шлях подолав автомобіль за першу частину шляху: (....) км.Який весь шлях подолав автомобіль, якщо середня швидкість протягом усього часу руху становила 75,7км/год: (....) км.Якою була швидкість протягом другої частини шляху: (...) км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Ислам.

Ответ:

Скорость на 2-й части пути примем за х, тогда 2,2х - 2-я часть пути 68 км/час*1,8 час=122,4 км - 1-я часть пути (S=Vt) S:t=V;  2 час 12 мин = 2,2 час (1 час=60 мин) (122,4+2,2х):(1,8+2,2)=75,7 (122,4+2,2х):4=75,7 122,4+2,2х=75,7*4 122,4+2,2х=302,8 2,2х=302,8-122,4 2,2х=180,4 х=180,4:2,2 х=82 (км/час) Ответ: вторую часть пути автомобиль проехал со скоростью 82 км/час