Автомобіль проїхав першу частину шляху за 1,8год зі швидкістю 68км/год, а другу частину - за

2,2год. Який шлях подолав автомобіль за першу частину шляху: (....) км.Який весь шлях подолав автомобіль, якщо середня швидкість протягом усього часу руху становила 75,7км/год: (....) км.Якою була швидкість протягом другої частини шляху: (...) км/год.СРОЧНООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Шлях який подолав автомобіль за першу частину шляху: 68×1,8=122,4 (км)

Увесь шлях:

  1. 2,2+1,8=3 (год)
  2. 75,7×3=227,1 (км)

Швидкість протягом другої частини шляху:

  1. 227,1-122,4=104,7 (км)
  2. 104,7÷2,2=47,590 (км/год)

Пошаговое объяснение:

Удачи. ಡ ͜ ʖ ಡ