Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 20. Знайдітьці числа, якщо перше з них удвічі більше за

друге, а третє на 7 менше за перше

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Костя.

Ответ:

26,8; 13,4 и 19,8

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

2x - 1-е число.

(2x-7) - 3-е число.

(2x+x+2x-7)/3=20

5x-7=20·3

5x=60+7

x=67/5

x=13,4 - 2-е число.

2·13,4=26,8 - 1-е число.

26,8-7=19,8 - 3-е число.