Кто любит свою бабушку помогите плизззз Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 20. Знайдітьці

числа, якщо перше з них удвічі більше за друге, а третє на 7 менше за перше

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ахат.

Ответ:

26,8    13,4     19,8

Пошаговое объяснение:

2x,   x,    2x-7

\frac{2x + x + 2x-7}{3} = 20\\ 5x - 7 = 60\\5x = 67\\x = 13,4