Діти каталися на двох колісних та триколісних велосипедах. Усього 17 велосипедів, у яких разом 43

колеса. Скільки було триколісних велосипедів?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

17*2=34 колеса-это у всех 43-34=9 колес осталось, значит 9 трехколесных 17-9=8 двухколесных велосипедов. проверка 9*3=27;8*2=16;27+16=43 колеса