Знайдіть площу круга радіус якого дорівнює 5 см А 8,5 Б 17 В 8п см Г 8,5 п см


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 5 см

П ≈ 3,14

S - ?

Щоб знайти площу круга(S), треба число Пі(П) помножити на його радіус у квадраті(R²), якщо радіус(R) = 5 см, а число Пі(П) ≈ 3,14, то S = 3,14 × 5² = 3,14 × 25 = 78,5(см²)

Арифметичні дії:

1) S = ПR²; R = 5 см; П ≈ 3,14

  S = 3,14 × 5² = 3,14 × 25 = 78,5(см²)

Відповідь: 78,5 см²

Можеш помітити як "Найкращий", будь ласка? Мені дуже треба, будь ласка!