Дайте відповідьпж пж пж 1. Знайдіть число 1/3 якого дорівнює 122. Знайдіть число 2/5 якого

дорівнює 63. Знайдіть число 0,3 якого дорівнює 274. Знайдіть число 4/7 якого дорівнює 245. Знайдіть число 1 ціла 1/5 якого дорівнює 366.Знайдіть число 7/9 якого дорівнює 4,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Полников Александр.

Пошаговое объяснение:

1. 12=х/3, значит х=12*3=36

2. 6=2х/5, значит х=6*5/2=15

3. 27=0.3х, значит х=27*10/3=90

4. 24=4х/7, значит х=24*7/4=42

5. 36=6х/5, значит х=36*5/6=30

6. 4.2=7х/9, значит х=4.2*9/7=5.4