250. Велосипедист зі швидкістю велосипедиста їхав 2 год зі швидкістю 18 км/год і 3 год 16 км/год.

Знайдіть середню швидкість протягом усього шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Алдияр.

Ответ: 16.8 км/год

Пошаговое объяснение: 1)2*18=36 км проїхав за 2 год

2)3*16=48 км проїхав за 3 год

3)36+48=84 км весь шлях

4)2+3=5 год весь час

5)84:5=16,8 км/год середня швидкість