- 250. Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 18 км/год і 3 год зі швидкістю 16 км/год. Знайдіть

середню швидкість велосипедиста протягом усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабак Анастасія.

Ответ:

Нехай швидкість велосипедиста на другій частині шляху 16 км/год

швидкість велосипедиста на першій частині шляху 18 км/год

то складемо рівняння

(18*2+16*3)/5=(36+48)/5=84/5=16.8 км/год

Пошаговое объяснение: