Накреслити такий  прямокутник, щоб його площа дорівнювала 12кв.см. 

 Обчислити  периметр даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Дима.

У прямокутника має бути довжина — 4см,

а довжина — 3см. Перметр: Р=(4+3)•2=

=14см2

Отвечает Глумаков Владислав.

накресли прямкутник:

довжиною-4см, а

шириною-3см.

S=4x3=12cм²

Р=(а+в)х2=(4+3)х2=14см

Р=14см