Катет рівнобедреного прямокутного трикутника 6. обчисліть периметр!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Лакаев Сабир.

Объяснение:

катет а=6

катет b=6

гипотенуза c=√(a²+b²)=√(6²+6²)=6√2

периметр Р=a+b+c=6+6+6√2=12+6√2