Знайдіть об'єм піраміди, основою якої є прямокутний трикутник з катетами 3 см і 4 см, висота

піраміди дорівнює 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

10 см³

Пошаговое объяснение:

V = 1/3 Sh

S = 1/2aв; а = 3 см; в = 4 см

S = 1/2 * 3 * 4 = 1/2 * 12 = 12/2 = 6 см²

V = 1/3 * 6 * 5 = 1/3 * 30 = 30/3 = 10 см³