Знайдіть об’єм піраміди, основою якої є прямокутний трикутник з катетами 2см і 3см, а її висота 4см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кобыланды Аяулым.

Площа основи (площа прямокутника трикуника дорівнюэ півдобутку катетів)

S=ab/2

S=3*4/2=6 кв.см

 

Обєм піраміди дорівнює третині добутку площі основи на висоту

V=Sh/3

 

S=6, h=5

V=6*5/3=10 куб см