хлопчик масою 40 кг на швидкості 5 м/с заскакує у нерухомийвозик массою 50 кг і починає ркхатися з

ним як одне ціле. Обчисліть швидкість їх спільного руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Marchuk Dima.
40 кг * 5 м/с) + (50 кг * 0 м/с) = (90 кг * швидкість спільного руху)

200 кг·м/с = 90 кг · швидкість спільного руху

Щоб обчислити швидкість спільного руху, поділимо обидві частини на 90 кг:

швидкість спільного руху = 200 кг·м/с / 90 кг = 2.22 м/с

Отже, швидкість спільного руху хлопчика та візка становить приблизно 2.22 м/с.



Поставьте лучший ответ пожалуйста.
Отвечает Таробарова Анжелика.
Мне нечего объяснять, все написано на фото