Три насоси заповнили водою басейн об'ємом 320м. Перший насос заповнив басейн на 30відсотки Що

становить 80 об'єму води. Яку перекачал 2 насос знайдіть об'єм води перекачал 3 насос

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцов Костя.
320×0,3=96 м³ наполнил первый насос.
96÷0,8=120 м³ наполнил второй насос.
320-120-96=104 м³ наполнил третий насос.
Ответ: 104 м³.