Три насоси наповнили водою басейн об’ємом 320м 3 . Перший насос наповнив басейн на 20%, що

становить 32%об’єму води, яку перекачав другий насос. Скільки водиперекачав третій насос?

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ:

320:100×20=64куб метров) 1 насос

64:35×100=200(куб метров) 2 насос

320-200-64=56(куб метра) 3 насос