У гаражі 340 автомобілів трьох виробників. Автомобілів мазда становлять 45%, від кількості

автомобілів бмв. А кількість автомобілів нива становлять 5/9 від кількості автомобілів мазда. Скільки і яких автомобілів в гаражі

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.
A+b+c=340
a=0.45b
c=5/9a
c=5/9*0.45b=0.25b
0.45b+b+0.25b=340
1.7b=340
b=340/1.7
b=200 BMW
a=0.45*200=90 Mazda
c=90/9*5=50 Нива