У першому гаражі було в 3 рази більше автомобілів, ніж у друго- му. Після того як з першого

гаража виїхало 5 автомобілів, а в другий заїхало 3, то в першому гаражі стало у 2 рази більше автомобілів, ніж другому. Скільки автомобілів було в першому гаражі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бугорский Павел.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1 гараж = 3х авто
2 гараж = х авто

3х - 5 = 2(х + 3)
3х - 5 = 2х + 6
3х - 2х = 6 + 5
х = 11

1 гараж = (3х) = 3 * 11 = 33 авто было изначально
2 гараж = (х) = 11 авто было изначально

33 - 5 = 28 (авто) - стало в 1 гараже
11 + 3 = 14 (авто) - стало во 2 гараже
28 : 14 = 2 (раза) - стало больше во 2 гараже
Отвечает Смердин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х - 1гараж

х - 2гараж

3х-5=2(х+3)

3х-5=2х+6

3х-2х=6+5

х=11 автомобилей было во 2 гараже спочатку

11×3=33 автомобиля было в 1 гараже спочатку