1. Розв'яжи рівняння. а) 6x – 2 = 5х + 5; б) 3х + 3,2 = х – 5,8; 3х – 6 2х х+4 В) 4(2x – 1) – х =

9x + 4; г) 6 3 2 2. Розв'яжи задачу. : а) У першому гаражі було в 3 рази більше автомобілів, ніж у друго- му. Після того як з першого гаража виїхало 5 автомобілів, а в другий заїхало 3, то в першому гаражі стало у 2 рази більше автомобілів, ніж у другому. Скільки автомобілів було в першому гаражі спочатку? - 4. Через скільки років мати буде б) Матері 22 роки, а синові остарша за сина в три рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Серёжа.
6x – 2 = 5х + 5
6х-5х=5+2
х=7

3х + 3,2 = х – 5,8
3х-х=-5,8-3,2
2х=-9
х=-4,5


4(2x – 1) – х = 9x + 4
8х-4-х=9х+4
8х-х-9х=4+4
-2х=8
х=-4


У першому гаражі було в 3 рази більше автомобілів, ніж у друго-
му. Після того як з першого гаража виїхало 5 автомобілів, а в другий
заїхало 3, то в першому гаражі стало у 2 рази більше автомобілів, ніж
у другому. Скільки автомобілів було в першому гаражі спочатку?
Розвязання:
нехай у другому гаражі було х автомобілів тоді у першому 3х
3х - 5 = 2(х + 3)
3х - 5 = 2х + 6
3х - 2х = 6 + 5
х = 11
Відповідь: у першому гарахі було 33 автомобілі, а у другому - 11 автомобілів


p/s у решти завданях не вистачає умови