У гаражі 340 автомобілів трьох виробників. Автомобілі «Мазда» становлять 45% від кількості

автомобілів «БМВ» а кількості автомобілів «Нива» становлять 5/9 від кількості автомобілів «Мазда». Скільки і яких автомобілів у гаражі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Сергей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x - BMW

0,45x - Mazda

0,25x - Niva

x+0,45x+0,25x=340

x=200 - BMW

0,45*200=90 - Mazda

0,25*200=50 - Niva