У першому гаражі було в 3 рази більше автомобілів, ніж у друго- му. Після того як з першого

гаража виїхало 5 автомобілів, а в другийзаіхало 3, то в першому гаражі стало у 2 рази більше автомобілів, ніжу другому. Скільки автомобілів було в першому гаражі спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ембергенов Сергей.

x/y=3

(x-5)/(y+3)=2

x=3y

(3y-5)/(y+3)=2

3y-5=2*(y+3)

3y-5=2y+6

3y-2y=5+6

y=11

x=3*11

x=33