Обчисліть довжину кола (≈3.14),якщо йогодіаметр дорівнює 9000п м₂ .


Ответы на вопрос

Отвечает Колчанова Ирина.

Довжину кола обчислимо за формулою с = π·d = π·9000п = 9000·π² = 9000·9,8596 = 88736,4 м.

Відповідь: 88736,4 м.