Ціна товару становила 80 грн. Вартість спочатку підвищилась на 20 відсотків ,потім зменшилаась на

20 відсотків. Чи змінилася вартість?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

Так змінюється на меньшу ціну

Пошаговое объяснение:

80/100*20=16( на скільки зменшилась вартість (1))

80-16=64(нова вартість (1))

64/100*20=12.8( на скільки зменшилась вартість (2))

64+12.8=74.8(нова вартість (2))