Задача 1. Знайдіть відсоток вмісту заліза в руді, якщо 300 кг руди містять 204 кг заліза. Задача 2.

Ціна товару знизилася з 80 грн до 64 грн. На скільки відсотків знизилася ціна товару? Задача 3. Вартість деякого товару була 600 грн. Спочатку його вартість підвищилася на 20%, а потім знизилася на 10%. Якою стала вартість товару після цих змін? На скільки відсотків змінилася початкова вартість? ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Татьяна.

Ответ:

1)204/300*100%=68%

2)(80-64)/80*100%=20%

3) 1) 600*1.2=720 - підвищення

2) 720*(1-0.1)=648 - остаточна

3) 600/(648-600)*100=12.5%

надеюсь на коронку