Вартість деякого товару становила 320 грн.Спочатку вартість товару підвіщилася на 15%,а потім

знизилася на 20%.Якою стала вартість після цих змін?На скільки відсотків змінилася початкова вартість ?СРОЧНО!ДАЮ 50 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахмет Жанет.
100%+15%=115%
115%=1,15
320*1,15=368 (после подорожания)
100%-20%=80%
80%=0,8
368*0,8=294,4 (стала цена)
368-294,4=73,6
368:100=3,68 (1%)
73,6:3,68=20
ответ: вартість після цих змін 294,4          
 20%  
змінилася початкова вартість